שירותים נוספים

שירותי אופניים נוספים

מלבד השכרת אופניים והפקת טיולי אופניים מרהיבים ליחידים, זוגות ולקבוצות GO-RIDE מציעים מגוון שירותים משלימים.

ארוחות בטבע

לאחר טיולי אופניים שעברו אל מתחת לשמש האביבית, לאחר טיולי אופניים אשר חציית הרים ומעברים בגאיות היו מנת חלקם, בסופו של מסלול יפה במיוחד , אין משתווה לאתנחתא תחת צילה של קרחת היער, לפריסתה של המפה המשובצת על הקרקע, בינות הכלניות ועל רקע השמיים הכחולים, ופתיחתה של סלסלת הקש. רעבים אחרי טיול אופניים מוצלח? נשמע להובילכם לנקודה שנקבעה מראש– בה נשמח להציע לכם מגוון של תפריטים ואפשרויות – מברביקיו על טהרת תאוות הבשרים, ארוחת גורמה חלבית הכוללת פלטת גבינות צאן, לחמים כפריים, זיתים ושמנים, פירות מתוקים וארוחות בריאות, סושי טרי ועוד תפריטים מגוונים. צוות הקייטרינג בנה עבור הרוכבים את האפשרות לשילובה של חוויית האוכל כחלק ממסע הרכיבה, כך שאפשר להשאיר את הסנדוויצים עם הנקניק בבית…

פינת זולה

צוות GO-RIDE ישמח לפרוס למענכם בחיק הטבע אוהל,  מחצלות, מזרונים, כריות, שולחנות נמוכים, מגוון ירחונים ומוזיקת רקע….כך שכל מה שנותר לכם להתחיל או לסיים את טיול האופניים המהנה בפינת הזולה שנקים עבורכם ולהנות מהשקט שבטבע.

את פינת הזולה ניתן להזמין גם ללא קשר לטיול אופניים למגוון מטרות (ימי הולדת בטבע, מסיבות רווקים/רווקות, פינת מנוחה ועוד) 

שירותי ליווי וארגון לוגיסטי – איתכם לאורך כל הדרך

שירותי המחלקה הלוגיסטית של חברת Go-Ride  מעמידה לרשות הרוכבים ארגון וליווי לוגיסטי לטובת טיולי אופניים מוצלחים ו"חלקים" יותר. נשמח להעמיד לרשותכם רכב שטח 4*4 עם התקן יעודי לנשיאת אופניים, הכולל: נהג בעל ידע מכאני רב, ארגז כלים לתיקוני אופניים, חלקים חלופיים, ציוד עזרה ראשונה ועוד.

הובלת אופניים

צוות GO-RIDE ישמח להוביל עבורכם, קבוצת רוכבים עצמאיים, לכל אזור בארץ. בעזרת עגלות האופניים היעודיות נשמח להוביל עבורכם את האופניים כך שלכם נותר רק להגיע לנקודת ההתחלה ולצאת לרכוב. לקבוצה שאינה מעוניינת בהובלה, ישנה אפשרות לשכור עגלת אופניים

לימוד רכיבה על אופניים

לימוד רכיבה על אופניים לכל קבוצות הגילאים, ביחידים, זוגות ובקבוצות. מלבד לדאוג שתקבלו את כל הכלים שאתם צריכים כדי לרכוב באופן בטוח, אנו גם נבטיח לכם שיעורים חוויתיים, מהנים שיהפכו את לימוד הרכיבה לטיול אופניים מהנה.

מדריך אופניים

קבלו הדרכות רכיבה פרטיים ממדריכי האופניים המקצועיים של GO-RIDE לשיפור ביצועי הרכיבה שלכם. השירותים מיועדים לקהל בכל הארץ.

ימי הולדת על אופניים

גו רייד ישמחו להעניק לילדך יום הולדת שהוא לא יישכח. מידע נוסף בקרוב…

מפות "שביל-נט" עבור טיולי אופניים

אנו ב- Go-Ride מספקים ללקוחותינו מפות למסלולים עבור טיולי אופניים , בהם הם עתידים לרכב. המפות איתן עובדת החברה הן מפות שביל נט מפות ייחודיות אשר תוכננו במיוחד עבור רוכבי אופניים, ואשר מסומנים בהן סינגלים ומסלולי רכיבה .מפות אלה מקיפות ומעודכנות ביותר, מכסות את מסלולי הרכיבה הטובים בארץ, ולא פחות חשוב מכך, נוחות לשימוש המשתמש. הדיוק והפירוט מהבחינה הטופוגרפית, והאסטטיות הויזואלית הנוחה לעין, הופכות את חוויית הניווט וההתמצאות במרחב לנוחה ומעניינת יותר, לטובת טיולי אופניים מהנים עוד יותר. למעיינים במפות, בין אם הם רוכבים מעוטי ניסיון, ובין אם הם ותיקים ומנוסים המכירים היטב את השטח, צפויות להתגלות "הפתעות" החבויות לאורך המסלולים, אשר מצאו דרכן אל מפות "שביל נט". למען הרוכבים, לא נחשוף אותן כאן, בכדי לא להרוס את ההפתעה.

שירות הקפצות אופניים – לחיות על הקצה

אנו שמחים להציע לרוכבינו שירות ראנים עם הקפצות לרוכבי המדרונות, באתרי הדאונהיל היפים והמסעירים בארץ.

צוק מנרה

הצוק הגבוה בישראל. אורך המסלול בצוק תלול זה נמדד בכ- 1600 מטר, כשהפרשיי הגובה נמדדים בכ- 270 מטר. מראש הצוק, המתנשא לגובה של 840 מטר, תצפית מרהיבה אל עמק החולה, הגולן והחרמון .קיים במקום מסלול אתגרי לטיולי אופניים זהו אחד מאתרי רכיבת דאון היל הפופלרים ביותר בארץ,באתר פועל רכבל שאיתו ניתן לטפס עם האופניים לראש ההר

הר שוקף

חלק משרשרת הרי- הכרמל, גובהו כ- 492 מטר. מסלולו הוא של 360 מעלות, ממנו נגלה רכס הכרמל במלאו תפארתו, דלית- אל- כרמל, בקעת מהר"ל, והמוחרקה.

ביריה

פסגה בגובה 900 מטר, מכוסה בעצי יער ביריה. אורך המסלול 950 מטר, והפרשי הגובה מגיעים גם ל- 200 מטר. במקום שרידים ארכיאולוגים של בית כנסת שהיה פעיל בימיי בית ראשון ושני, וגם בתקופה מאוחרת יותר.

GO RIDE –  חוויות על אופניים

 

Webdepot::פתרונות אינטרנט

GO RIDE כל הזכויות שמורות ל

A
A
 Photos
A
 Followers
A
 Following